Надзвичайне шоу в Ню-Йорку від Cirque du Soleil – Zarkana » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка
Feed on
Posts
Comments
LiveJournal
Мій Блог на ЖЖ

Надзвичайне шоу в Ню-Йорку від Cirque du Soleil – Zarkana

Cirque du Soleil - ZarkanaНа минулих вихідних сходив на МЕГА шоу Заркана від Cirque du Soleil (“Цирк Сонця”). Це вже вдруге я ходив на їхнє шоу і як завжди вражаюче. Найвища сцена світу в Ню-Йорку Radio City Music Hall, за словами François Girard (Франсуа Жирард) – канадського режисера цього шоу, підійшла найкраще для акробатики та прижків в повітрі. Взагалі шоу разом з перервою тривало близько двох годин але пролетіло так що не встиг замітити. Зал раз за разом вставав з оплесками і кричав браво. Сцена і світло, надзвичайні спецефекти, величезний екран на задньому фоні який складався з 110 LED панелей, ну і звичайно артисти, акробати і два дуже смішних клоуни які весь час всіх смішили і зробили це шоу незабутнім.

Один цікавий факт – перед початком шоу ми підійшли до рекламного стенду з переліком імен всіх артистів які будуть виступати на шоу “Zarkana, і були трохи в шоці від того що побачили – близько 80% всіх імен – були або російські або українські. Тобто циркачі, артисти і акробати з України і СНД на такому високому рівні виступають за кордоном, що дуже приємно.

Можливо цікава інформація для всіх хто не може відвідати шоу в Ню-Йорку – є можливість побувати в Москві, де в 2012 також буде проходити це шоу. Більше інформації можна побачити на російському офіційному сайті.

Рекламне відео шоу Zarkana від Cirque du Soleil

YouTube Preview Image

Cirque du Soleil також були частиною відкриття фіналу Євробачення в Москві в 2009 році.

YouTube Preview Image

Читайте також:

  • http://konus.org.ua/ Олександр

    Суперові відео!
    Хотів би теж в живу подивитись)