Як зареєструвати Село? » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка
Feed on
Posts
Comments
LiveJournal
Мій Блог на ЖЖ

Як зареєструвати Село?

еко-село майбутньогоЯк правило знаходжу час щось написати коли відбуваються зміни в звичному повсякденному житті. В інших випадках не знаходжу на це часу. Краще піти на рибалку, розпалити вогнище на природі і відпочити від моніторів.

Ось так і сьогодні. Директор компанії де я працюю, поїхав в відпустку. І я знайшов вільну хвилину :) .  І одразу прийшла в голову одна мега ідея як можна розбагатіти. Насправді все досить просто, принаймні на перший погляд.

Отже кого цікавить читайте далі.

Всі знають що в Україні одні з найкращих чорноземів в світі. І якщо заглянути в найближче майбутнє, то років через 10-20 вже напевно не буде різниці скільки коштує нафта і інші копалини. Населення планети буде зростати, всі будуть хотіти щось їсти і десь жити і найважливішим буде ресурс землі і того ж населення.

Таким чином, чи приймуть в Україні закон про продаж землі чи ні (можливо вже прийняли), немає різниці, земля в світі буде завжди великим ресурсом.

енерго-незалежне українське селоТепер така ідея:

Замість того щоб купляти землю чи брати її в оренду, її можна просто отримати під потребу адміністративно-територіальної одиниці, яку самому і створити. Простіше кажучи, можна поставити пару хат в якомусь районі України, звернутись до держави (районної ради) з проханням надання статусу своєму поселенню – села. Далі коли село засноване на документах, отримати землю для господарювання. Тому що Село – це населений пункт неміського типу, жителі якого займаються переважно землеробством. Таким чином можна отримати землю, під заставу якої вже можна взяти кредити на закупку обладнання для її обробки, комунікації і інвесторів на інші бізнес-проекти.

Взагалі створити село майбутнього яке буде повністю енергонезалежне, компютеризоване і сучасне. Далі набирати населення села по певних критеріях, тобто освічені молоді люди які не хочуть жити в місті і надавати їм землю під власний будинок чи навіть сам будинок.

Одним словом тепер питання в тому чи це виглядає реалістично в українських теперішніх умовах і як зареєструвати Село?

Пишіть кому цікаво.

Читайте також:

  None Found
 • Anna Fesenko

  Good luck with our stupid Ukrainian laws)))

 • Vitaliy

  Гарна ідея =)
  створити таке собі сучасне зразкове село.

  2 Anna Fesenko: А щодо українських законів. У нас, як і скрізь – влада грошей і зв”язків))

 • http://www Matros

  :)
  Повеселив.
  Якщо по темі, то в наших реаліях це буде важко зробити, якщо ти не маєш бабосів в запасі, щоб всім поплатити і всіх купити :)

  Тому думаю для України це питання, як мінімум, наступних 30-50 років не реалістичне.

 • http://mars.te.ua Mars

  Цікава ідея, я би жив в такому селі!!!