Олена Ковтун – українська Сюзан Бойл (Відео) » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка
Feed on
Posts
Comments
LiveJournal
Мій Блог на ЖЖ

Олена Ковтун – українська Сюзан Бойл (Відео)

Potts, boyle and kovtunВ червні 2007 року, Пол Потс (Paul Potts), продавець мобільних телефонів з Британії вийшов на сцену українського аналогу програми “Україна має талан” (Britain’s Got Talent) і заспівав…. пісеньку… )) арію з опери «Турандот» Джакомо Пуччіні.. І всі припухли… Зал аплодував стоячи, пізніше Пол підпише договір з Sony BMG на 1 000 000 фунтів  і заспіває для королеви Англії.. На сьогодні Пол вже має два альбоми: “One Chance” і “Passione“.

В квітні 2009 року, на шоу “Британія має талант” цього разу зявляється 47 річна жителька шотландського села Сюзан Бойл (Susan Boyle). Виходить на сцену, і всім весело на неї дивитися ), тут вона заявляє – “Я заспіваю арію «Я маю мрію» з мюзіклу «Знедолені»”. Всім ще прикольніше… Сюзан починає співати і вся Британія в шоці. Сюзан стає відомою на весь світ, а її перший альбом “I Dreamed A Dream” – самий популярний альбом за всю історію попередніх продаж на сайті Amazon.

Image of One Chance
Image of I Dreamed A Dream
Image of Passione

В березні 2010 року в Харкові, на сцену шоу “Україна має талан” з’являється Олена Ковтун. Дівчина з самого народження має ваду зору, простіше кажучи сліпа і ніколи не бачила як виглядає наш з вами світ. Живе в гуртожитку, одружена і працює слюсарем – збирає розетки… Знову ж таки Олена справляє той самий ефект на глядачів що і попередні герої про яких я писав вище. Змішані емоції цікавості і співчуття, аж поки вона не починає співати (пісню Ані Лорак – Я вернусь) і тут ти починаєш відчувати щось типу “ВааААвв!” Весь зал, включаючи суддів стоячи аплодує дівчині. Дуже приємний сюрприз, мурашки по тілу і якась гордість за сильних духом людей.

Можливо Олена стане нашою Сюзан Бойл? Дивіться нижче всі три відео.

Paul Potts – Britain’s Got Talent

YouTube Preview Image

Susan Boyle – Britain’s Got Talent

YouTube Preview Image

Олена Ковтун – Україна має талант

YouTube Preview Image

Читайте також:

  • http://enter.lviv.ua/ OOHFIRO

    У них заробляють на продажі компактів, у нас – на концертах та корпоративах. Тому ніякої “Бойл” в Україні не буде.
    Та і взагалі – для чого порівнювати з іншими талантами? Олена цілком самодостатній та оригінальний випадок.

  • Барига

    Хуйня… Справжня хуйня…