Шлях до слави Los Colorados (Відео) » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка
Feed on
Posts
Comments
LiveJournal
Мій Блог на ЖЖ

Шлях до слави Los Colorados (Відео)

los colorados hot n coldЗовсім недавно, на одному з американських ТВ шоу, а саме “The Ellen DeGeneres Show” прозвучала пісня “Katy Perry – Hot N Cold“. Цей факт напевно і згадувати було б не цікаво якби не кілька “але”.

Справа в тому що одноіменне шоу від Warner Brothers веде Еллен Деженерес, відома комедіантка, 12 раз нагороджена премією Еммі, ведуча церемонії нагородження премії “Оскар” і кіноактриса. Так от, одного разу вона сидить в себе в студії і оголошує, що зараз прозвучить пісня “Hot & Cold” але цього разу в виконанні українського гуртуLos Colorados” з “Тетильковець”. Ви скажете ОГО :) , а це що таке? А це шановні, у нас  виявляється є таке село Тетильківці під Тернополем і звідти веде своє коріння український мега бойз бенд.

Гурт було створено в квітні 2006 року. І вже через три роки хлопці попали на ведуче американське шоу, хоча і комедійне. Взагалі таке важко уявити якби ж не інтернет. Хлопці закачали один із своїх виступів на тернопільському телеканалі “SmileTV” на youtube і звідки не візьмись прийшло визнання. Більше 2 міліонів переглядів відео з початку 2009 року і кілька тисяч позитивних коментарів різними мовами світу. Хлопці дали інтервю українській службі BBC , їздять по Україні з невеличкими концертами та навіть мають кілька запрошень виступити закордоном. Досить непоганий результат як на мій погляд.

Цього разу я вам запропоную переглянути три відео. Перше буде оригінальна версія пісні “Hot N Cold” у виконанні самої Katy Perry. Друге, це вже версія хлопців з Лос Колорадос, яку вони виконали на одному з міських телеканалів. І третє відео - це уривок з шоу про яке я вже згадував.

Якщо ви вже бачили оригінальну пісню, тоді рекомендую одразу приступати до наступного.

Katy Perry – Hot N Cold

YouTube Preview Image

Los Colorados – Hot N Cold

YouTube Preview Image

Гурт Los Colorados на Ellen DeGeneres Show

YouTube Preview Image

P.S. Подяка товаришу Андрію за інформацю ;) .

Читайте також:

  • http://fredcat.in.ua Кіт Фред

    гг, цікаво)