13 Українських телеканалів онлайн – безкоштовно » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка
Feed on
Posts
Comments
LiveJournal
Мій Блог на ЖЖ

13 Українських телеканалів онлайн – безкоштовно

Українські телеканали в інтернет безкоштовноВ одному із своїх попередніх постів я розказував про сайт де можна дивитись російські телеканали онлайн і камеді клаб в записі. І сьогодні я вирішив продовжити ту саму тему телеканалів, фільмів та радіо онлайн.

Дуже багато знайомих українців весь час питається як можна подивитись наші новини, послухати радіо або будь що цікаве з України. Вся суть полягає в тому, що ще рік тому в Америці не можна було подивитись жодного українського телеканалу крім “УТР” в інтернеті. Хто бачив, що таке УТ-1, 90-х років – то приблизно таке саме, а може і гірше. І десь за останній рік часу дуже багато чого змінилось. Ну наприклад канал 1+1 з’явився в Америці в кабельних мережах, і його можна додати до загального пакету каналів “всього” за $30 на місяць (для порівняння пакет “family package” в 200 каналів коштує так само)…

Але тут знову не підкачав інтернет :) . З’явилось купу платних веб сайтів які пропонують за порівняно не високу платню – від $15 на місяць дивитись 30 російських і українських каналів онлайн (якщо будуть бажаючі я колись про такі сайти також напишу).

Але сьогодні особлива тема :) ) … Бо я буду говорити про халяву )). При чому яку!!! В такій кількості і якості, яку я навіть не бачив на платних ресурсах. Отже я почну з найсмачнішого:

Ukrainian channels online for freeВеб сайт на якому ви зможете дивитись 13 українських телеканалів, 17 російських та 33 канали інших країн Європи та світу. Потужно правда? :) сам знаю. Сайт знаходиться за цією адресою – http://www.intv-inter.net/tv/channels/?action=online
Я особисто для себе знайшов там багато цікавого, включаючи самі цікаві вирізки – сюжети за день, новини, кіно, музичні телеканали і т.д. Ось перелік каналів з україни які там є – 1+1, 24 (Канал новин), 5 канал, ENTER Film, M1, O-TV Music, Інтер +, К1, Кіно, Культура, Парламентский телеканал ”РАДА”, Тоніс, УТР.

Зображення канала на весь екранВже під час перегляду каналів – зображення можна збільшити на весь екран. Хто не дуже “шарить” як – я подам малюнок (жміть на нього щоб збільшити) -

Отже вже після того як ви зайшли на сайт і відкрили канал – ви попадаєте на іншу сторінку. На цій сторінці жмете правою кнопкою вашої миші десь на зображенні канала (на телевізорі) і вибираєте Zoom -> Full Screen.

На сам кінець я ще дам лінки на пару також дуже цікавих ресурсів.

 • Той самий канал 1+1 транслює на своєму розважальному порталі уривки новин http://iplus.com.ua/bin/video_show.php
 • Телеканал СТБ показує цілі випуски новин за день. На їхньому сайті також доступний архів новин. http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videotv.php
 • І під кінець веб сайт http://www.webtelek.com/ на якому є інтернет телебачення з росії, україни, новини і програми.

Читайте також:

 • http://ribel.org.ua Ribel

  INTV – це супер, я і раніше зустрічав щось подібне, але здебільшого то було платне.

 • Pingback: Александр Фурман » links for 2007-06-19

 • http://www.laset.info/ LaSet

  Поділись ще секретом як подолати вічний “buffering”?

 • http://www.lutsiv.com Oleh Lutsiv

  Я в основному дивлюсь там канали коли в Україні або ніч або вихідний. А в будні пробував лише раз і справді довго грузилось. Думаю нічого зробити не можна.

 • http://www.laset.info/ LaSet

  цікаво чи можна зробити ретрансляцію на інший сервер в UA-IX який має вільніші зовнішні канали!?

 • sergiy

  e v interneti ykrainskuy kanal ;TRK YKRAINA;

 • Олег

  Кілька каналів є тут: http://www.volyn.net/tv.asp 5 КАНАЛ, ТЕЛЕКАНАЛ НОВИН 24, НТН, УТР, УТР СВІТ

 • Lyovka

  Дядько, можна я використаю твій дуже корисний матеріал для публікації на іншому сайті? (ну, звичайно, із посиланням на тебе)

 • Pingback: Українські телеканали онлайн (частина друга) » Oleh Lutsiv Blog - Французька булка

 • yaroslaw

  Для доброкультурного товариства, особливо для
  Їх Величності пань і панів Лінуксоїдів ця інформація.
  ====================================================
  Гарно працює wwitv.com
  на регульованому буфері для кожного телеканалу на
  Лінуксі (права кнопка миші – доступ до опцій Totem), на Firefox mplayer-plugin.
  Легко йдуть Укр. “авто” і Білоруський перший.
  А “Глас” – легко йде просто із власного сайту -
  glas.org.ua – через Web-вхід.

 • назік

  а де продивлятись можна видео?